خانه / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفا قبل از انجام عملیات خرید نکات زیر را رعایت فرمائید:

 

:: حتما نام و نام خانوادگی خود را صحیح وارد کنید و از به کارگیری القاب جدا خودداری کنید.

:: دقت داشته باشید که در پایان عملیات خرید, شما به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید فایل مورد نظر خود را از انجا دانلود کنید. همچنین رسید خرید شما و لینک دانلود به آدرس ایمیلی که وارد می کنید نیز ارسال می گردد, به همین علت یک ایمیل معتبر وارد نمائید.

:: توجه داشته باشید ایمیل www ندارد.

:: در هنگام وارد کردن ایمیل به بزرگ و کوچک بودن حروف دقت نمائید.

:: اگر ایمیل ندارید مشکلی نیست می توانید از آدرس ایمیل emic1395@gmail.com استفاده کنید. چراکه رسید خرید و لینک های دانلود در پایان عملیات خرید در صفحه ای به نام تائید پرداخت به شما نشان داده خواهد شد.

:: اگر از هر گونه فیلتر شکنی استفاده می کنید حتما آن را در زمان خرید غیر فعال نمائید, در غیر اینصورت ممکن است عملیات خرید شما با مشکل روبرو شود.

:: در صورتی که بعد از پرداخت وجه و کامل کردن عملیات خرید, صفحه رسید خرید و یا همان صفحه لینک های پروژه را بنا به هر دلایلی بستید نگران نباشید, چراکه می توانید رسید های خرید و لینک های پروژه های خریداری شده را دوباره در این صفحه [ سوابق خرید ] مشاهده نمائید.

:: لطفا توجه داشته باشید، مدت زمان مجاز برای دانلود فایل های خریداری شده تنها ۴۸ ساعت می باشد و بعد از آن لینک های دانلود صادر شده منقضی خواهند شد .

:: در صورتی که در هنگام خرید با مشکل مواجه شدید, مشکل خود را از طریق این صفحه [ تماس با ما ] به ما اطلاع دهید تا حداکثر ظرف چند ساعت همکاران ما به مشکل شما رسیدگی و آن را بر طرف سازند.

:: مشتری گرامی توجه داشته باشید، عدم به روز بودن مرورگر باعث می شود، بجای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید SSL را مشاهده نمایید. پیشنهاد ما به شما استفاده از مروگر های Mozilla [موزیلا] یا Google Chrome [گوگل کروم] می باشد.

 

پسورد فایل های زیپ (Zip) دانلودی www.emic.ir می باشد