خانه / رباتیک / اموزش ساخت کوادروتور / ساخت کوادروتور : مقدمه

ساخت کوادروتور : مقدمه

کوادروتور چیست ؟ کوادروتور یا کوادکوپتر یا پرنده چهار ملخه نوعی عمودپرواز است که بخاطر استفاده از چهار ملخ بصورت صلیبی این لقب را به ان داده اند. این نوع پیکربندی به پرنده این امکان را میدهد تا پرنده بتواند به راحتی و بطور مساوی در تمامی جهات حرکت کند و قدرت مانور فوق العاده ای داشته باشد.

در ابتدا شما با قطعات مختلف کوادروتور مانند موتور,اسپیدکنترلر,ملخ,باتری و … به طور کامل اشنا خواهید شد و از انجایی که ساخت کوادروتور نیاز به هزینه ی زیادی دارد, در انتهای هر پست قطعاتی معرفی میشود که دارای قیمت و کیفیت مناسبی هستند تا در نهایت بتوانید با هزینه مناسب یه کوادروتور خوب بسازید.

در ادامه اموزش ساخت کوادروتور, اموزش راه اندازی برد KK بطور کامل توضیح داده خواهد شد. برد kk یک فلایت کنترلر می باشد که وظیفه ان حفظ تعادل کواد و … می باشد که در ادامه اموزش بطور مفصل توضیح خواهم داد. و در نهایت نحوه بستن قطعات روی بدنه و پرواز کوادروتور را توضیح خواهم داد.

درباره ی عابد رازانی

فارغ التحصیل کارشناسی الکترونیک از دانشکده باهنر شیراز و علاقمند به برنامه نویسی و طراحی مدارات الکترونیکی, درحال اماده شدن برای ارشد یا شایدم خدمت (:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *