شنبه, اردیبهشت 1, 1403
More
  خانهنرم افزارنرم افزار کامپیوتردانلود نرم افزار AVR Studio v4

  دانلود نرم افزار AVR Studio v4

  کامپایلرها نرم افزارهایی هستند که یک برنامه نوشته شده در یک زبان خاص ساخت‌ یافته را خوانده و آن را به یک برنامه مقصد (Target Language) تبدیل می‌نماید. در یکی از مهم‌ترین پروسه‌های این تبدیل، کامپایلر وجود خطا در برنامه مبدأ را تشخیص داده و اعلام می‌نماید.

  زبان برنامه نویسی C به عنوان یکی از قدیمی ترین و پراستفاده ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا همواره دارای کامپایلرهای فراوانی بوده و بسیاری از تولیدگنندگان نرم افزار، کامپایلر مخصوص به خود را برای این زبان ارائه کرده اند. نرم افزار AVR Studio نام یکی از کامپایلر های زبان C و ++C می باشد که امکانات بسیار جامعی را در اختیار شما قرار میدهد تا به زبان سی و زیرمجموعه های آن، برنامه نویسی کنید، آن را کامپایل نمایید و از خطاهای احتمالی آن مطلع شوید و برای رفع آنها اقدام نمایید.

  AVR-Studio4-emic

  یکی دیگر از کاربردهای این نرم افزار در ریختن برنامه روی میکروکنترلر (پروگرام کردن میکروکنترلر) می باشد. از انجایی که این نرم افزار رایگان می باشد, مشکلات نرم افزارهای غیر رایگان مانند کدویژن را برای ریختن برنامه روی میکروکنترلر ندارد و معمولا افرادی که از کدویژن برای نوشتن برنامه خود استفاده می کنند, بعد از تولید فایل هگز بوسیله کدویژن برای ریختن فایل هگز روی میکروکنترلر از نرم افزار AVR Studio استفاده می کنند. شما می توانید نحوه ریختن برنامه روی میکروکنترلر (پروگرام کردن میکروکنترلر) با استفاده از نرم افزار AVR Studio را در این پست مشاهده کنید.

  ویژگی های نرم افزار AVR Studio :

  • برنامه نویسی به زبان های .++C , C
  • طراحی شده برپایه Visual Studio 2010
  • امکان پروگرام کردن میکروکنترلرها
  • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
  • و…

  در زیر شما می توانید ورژن 4 این نرم افزار را دانلود کنید. برای مشاهده دیگر نرم افزارهای کاربردی الکترونیک و برق به این لینک مراجعه کنید.

   

  دانلود نرم افزار AVR Studio v4

   

  عابد رازانی
  عابد رازانیhttps://emic.ir/
  فارغ التحصیل کارشناسی الکترونیک از دانشکده باهنر شیراز و علاقمند به برنامه نویسی و طراحی مدارات الکترونیکی, در حال حاضر به تولید محتوای آموزشی و طراحی و انجام پروژه مشغول هستم.

  ارسال دیدگاه

  لطفا نظر خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

  spot_img