شنبه, اردیبهشت 29, 1403
More
  خانهنرم افزارنرم افزار موبایلبرنامه اندروید اموزش ساخت کوادروتور

  برنامه اندروید اموزش ساخت کوادروتور

  در این پست از سایت اِمیک, یک برنامه اندروید را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از ان می توانید یک کوادروتور (کوادکوپتر) برای خود بسازید. در ادامه با این برنامه اموزشی بیشتر اشنا می شویم:

  a.s.quadrotor-emic

  در بخش اول این برنامه که با نام اشنایی با قطعات کوادروتور نام گذاری شده است تمام قطعاتی که در کوادروتور به کار می رود معرفی و توضیح داده شده اند. همچنین در این بخش یک سری از قطعات که با یکدیگر عملکرد مناسبی دارند در اخر مطلب با نام ” قطعه کوادروتور ما “معرفی شدند که در نهایت می توان با انها یک کوادروتور خوب ساخت.

  در بخش دوم که نام ان اموزش راه اندازی برد KK می باشد, اموزش کامل راه اندازی و کالیبره کردن برد KK به صورت تصویری توضیح داده شده است. همچنین در قسمتی دیگر از برنامه اموزش ساخت برد KK توضیح داده شده است.

  با کمک این برنامه با تمام قطعات کوادروتور اشنا می شوید و می توانید با استفاده از برد KK یک کوادروتور بسیار خوب با هزینه ی مناسب بسازید. در ادامه می توانید اخرین ورژن این نرم افزار را از طریق کافه بازار دانلود کنید.

  دانلود این برنامه از کافه بازار

  عابد رازانی
  عابد رازانیhttps://emic.ir/
  فارغ التحصیل کارشناسی الکترونیک از دانشکده باهنر شیراز و علاقمند به برنامه نویسی و طراحی مدارات الکترونیکی, در حال حاضر به تولید محتوای آموزشی و طراحی و انجام پروژه مشغول هستم.

  ارسال دیدگاه

  لطفا نظر خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

  spot_img